9554

Prenses Diana'nın Torunları İle Tanıştınız mı?

İngiltere veliahtı Prens William ve Kate Middleton'un henüz iki  yaşındaki oğulları Prens George, kız kardeşi Charlotte Elizabeth Diana'yı dünyaya tanıttı.

İngiltere Kraliyet Ailesi Prenses Diana'nın en küçük torunu Prenses Charlotte Elizabeth Diana'yı abisi Prens George ile fotoğraflarını dünya basınına dağıttı. Prens William ve Kate Middleton'un küçük çocukları şimdiden babaları ve amcaları gibi dünyanın en çok merak edilen çocukları.

Prenses Charlotte, Kraliçe Elizabeth'in beşinci torun çocuğu. Aynı zamanda dedesi Prens Charles ve ağabeyi Prens George'dan sonra tahtın da dördüncü varisi  olma ünvanını taşıyor.

1997 yılında Paris'te bir trafik kazasında ölen Prenses Diana yaşasaydı üç torunuyla mutlu bir hayat yaşayacaktı. İngiltere Kraliyet Ailesi arasında çalkantılı ve zor bir hayat yaşayan Prenses Diana ölümünden bir süre önce Prens Charles'tan boşanmıştı.

EDİT: Kate Middleton ve Prens William'ın üçüncü çocukları dünyaya geldiCambridge Düşesi Kate Middleton, üçüncü çocuğunu dünyaya getirdi. Middleton ve Prens William'ın ikinci kez erkek çocuğu oldu. Prens William konuya ilgili yaptığı açıklamada, "Artık endişemiz üç kat arttı" dedi. Middleton'un bebeği tanıtırken giydiği elbise, Prenses Diana'nın Prens Harry'nin doğumunun ardından giydiği elbiseye benzetildi. Yeni doğan bebek, ağabeyi Prens George ve ablası Prenses Charlotte’tan sonra tahtın beşinci varisi oldu. Kraliyet bebeği, Cambridge Dükü unvanını alacak.

Kraliçe Elizabeth'in ölümünden sonra Kral III. Charles kral oldu. Şimdi torunları George, Charlotte ve Louis tahtın varisleri olarak sıralarını bekliyorlar.