29 Haziran Yengeç Burcunda Yeniay

Bu bölümde astroloji danışmanımız Özlem Gider 29 Haziran'da gerçekleşecek yeniayı hem bireysel hayatımız hem de Türkiye açısından değerlendirdi.

14 Haziran Yay Burcunda Dolunay

Bu bölümde astroloji danışmanımız Özlem Gider 14 Haziran'da gerçekleşecek dolunayı hem bireysel hayatımız hem de Türkiye açısından değerlendirdi.

16 Mayıs Akrep Burcunda Ay Tutulması

Genel anlamda yasaları temsil eden Jüpiter toplu yasaları bırakıp bireysel davalara yönelebilir. Adalet anlayışında farklılaşma olabilir.

11 Mayıs Merkür Gerilemesi

Merkür 11 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında 4 derece İkizler burcunda gerilemeye başlayacak,

11 Mayıs'ta Jüpiter Koç Burcuna Geçiyor

Büyümenin gezegeni Jüpiter 11 Mayıs-28 Ekim tarihleri arasında koç burcunda seyredecek.

30 Nisan Boğa Burcunda Güneş Tutulması

2022 yılının ilk güneş tutulması 30 Nisan’da Boğa burcunda gerçekleşiyor. Bu tutulmanın teması; elimizdeki değerlere şükran duymaktır.

16 Nisan Terazi Burcunda Dolunay

16 Nisan Terazi dolunayında 26 dereceye yakın Terazi, Koç, Oğlak ve Yengeç burçlarında gezegen ve noktaları olanlar güçlü bir etki alıyor.

12 Nisan Balık Burcunda Jüpiter-Neptün Kavuşumu

Jüpiter ve Neptün her 13 yılda bir kavuşur. Kavuştuğu burcun temalarına göre geniş boyutlu olaylar meydana gelir.

1 Nisan Koç Burcunda Yeniay

1 Nisan 2022’de Koç burcunda gerçekleşecek yeniayda Koç, Terazi, Oğlak ve Yengeç burçları baharın neşesini hissedecekler.

20 Mart Koç Girişi Haritası

Ankara’ya göre çıkarılan haritada 25 derece başak burcu yükseliyor. Bu haritanın 6 ay kadar geçerli olduğunu gösteriyor.

2 Mart Balık Burcunda Yeniay

2 Mart 2022’de 20:33’te 12 derece balık burcunda yeniay gerçekleşiyor. Jüpiter’le kavuşan yeniay bize hayal ettiğimizden öte kapıların açılabileceğinin müjdesini veriyor.

18 Mart Başak Burcunda Dolunay

18 Mart 2022’de başak burcunun 27 derecesinde bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay bizden bütünle detay arasındaki dengeyi kurmamızı talep ediyor.

Şubat Ayı Genel Burç Yorumları

Geçmişle helalleşebildiysek, dersimizi alabildiysek, hesabımızı kapatabildiyse artık gelecek planlarını yapabiliriz.

16 Şubat Aslan Burcunda Dolunay

Bu dolunay ay düğümleriyle büyük kare yaparak 16 Mayıs’taki ay tutulmasında yaşanacakların işaretini veriyor. Elimizdekileri koruyabilmemiz için bazı şeyleri feda etmemiz gerekebil

1 Şubat Kova Burcunda Yeniay

Kova yeniayı denenmiş modelleri bırakıp yeni modeller keşfetmeyi ve insanlığı daha ileriye götürecek fikirleri temsil eder.

Ay Düğümleri Boğa-Akrep Aksına Geçiyor

18 Ocak 2022’de ay düğümleri 17 Temmuz 2023’e kadar kalacağı boğa-akrep aksına geçiyor.

2022 Genel Astroloji Yorumları

Gökyüzü bu tutulmada kendi kaynaklarımıza sahip çıkmamızı ve geliştirmek için çaba göstermemizi bekliyor. Elimizde ne varsa ona sahip çıkmalıyız.

21 Aralık-29 Ocak Oğlak Burcunda Venüs Gerilemesi

21 Aralık-29 Ocak tarihleri arasında gerileyecek. Venüs’ün temsil ettiği konularda gecikmeler, engellenmeler, bozulmalar olacağı düşünülebilir.

29 Aralık Jüpiter Balık Burcuna Geçiyor

Genişlemenin ve umudun gezegeni Jüpiter 29 Aralık’ta 20 Aralık 2022’ye kadar kalacağı yöneticisi olduğu Balık burcuna giriyor.

4 Aralık Yay Burcunda Güneş Tutulması

Türkiye açısından tutulma esnasındaki Mars-Jüpiter karesi önemli. Hem çalışanları hem de yöneticileri temsil eden Jüpiter'in öfke, çatışma, kavga, kaza, bela temalarıyla abartılı b

19 Kasım Boğa Burcunda Ay Tutulması

Boğa-Akrep aksı huzur ve kriz karşıtlığını simgeler. Huzurumuz bozulmasın diye konfor alanımızı korumaya çalıştıkça kriz ve kayıplar karşımıza çıkar.

Kasım Burç Yorumları ve Gezegen Hareketleri

Mücadelenin gezegeni Mars 1 Kasım-13 Aralık tarihleri arasında yönettiği akrep burcunda seyredecek. 1 Kasım’da Mars’ın akrep burcuna girmesiyle Türkiye için hareketli günler yoğunl

4 Kasım Akrep Burcunda Yeniay

Akrep en temel anlamıyla yeniden doğmak ve gücünü kazanmak için bir şeyleri feda etmek, vazgeçmekle ilgilidir.

23-30 Eylül Haftası | Terazi Burcunda Merkür Gerilemesi

28 Eylül’de iletişim, haberleşme ve ulaşım konularını yöneten Merkür terazi burcunda geri gidecek.

21 Eylül Balık Dolunayı

Dolunaylar tamamlanma fazıdır. Her şey apaçık ortadadır. Dolunayın geniş bir orbla Neptün’le kavuşumu aldanma, yanılma ihtimalini güçlendiriyor.

15-22 Eylül Haftası Burç Yorumları

Bu birkaç gün hayatımızda ayıklamamız gereken konulara odaklanabilir, eskimiş, bizim tıkanmamıza ve sıkışmamıza yol açan şeyleri yolumuzdan temizleyebiliriz.

Sayfa 1 / 25