15 Temmuz Algollü Mars Uranüs Kavuşumu

15 Temmuz’da Mars ve Uranus Algol sabit yıldızının üzerinde kavuşuyor. Algol sabit yıldızı en zararlı ve tehlikeli yıldız kabul edilir.

6 Temmuz Yengeç Burcunda Dolunay

6 Temmuz’da yengeç burcunun 14 derecesinde bir yeniay gerçekleşiyor. Yengeç burcunun 14 derecesinde gökyüzünün en parlak sabit yıldızı olan Sirius duruyor.

3 Temmuz Tutulma Tetikleniyor

3 Temmuz’da 19 derece yengeç burcundaki Venüs, Güneş Tutulmasını tetikleyecek. 8 Nisan’da 19 derece koç burcunda Güneş Tutulması olmuştu.

22 Haziran Oğlak Burcunda Dolunay

22 Haziran’da oğlak burcunda dolunay meydana geliyor. Gezegenlerin toplanması duygusal, ruhsal ve sezgisel duyarlılığa işaret ediyor.

14-20 Haziran (Merkür-Venüs-Güneş) Neptün Karesi

14-20 Haziran arasında etkili olacak olan bu açı dünyasal anlamda merhamet ve şefkat özelliklerimizi harekete geçirecek olaylara sebep olacaktır.

9-10-11 Haziran Mars-Plüto T Karesi

9 Haziran’da Mars’ın boğaya geçişiyle birlikte Plüto’ya karesi etkinleşiyor ve 11 Haziran’da aslan burcundaki Ay T-Kare oluşturuyor.

6 Haziran İkizler Burcunda Yeniay

Güneşin ikizler burcuna geçişini izleyen Venüs, Jüpiter ve Merkür koşulların değişeceğinin habercisiydi. Yeniay değişkenlik vurgusuyla gerçekleşiyor.

26 Mayıs Jüpiter İkizler Burcunda

Büyümenin gezegeni Jüpiter 26 Mayıs’ta zararda olduğu ikizler burcuna giriyor. 10 Haziran 2025’e kadar İkizler burcunda seyredecek. Jüpiter Güneş etrafındaki dönüşünü 12 yılda tama

23 Mayıs Yay Burcunda Dolunay

23 Mayıs 2024’te yay burcunun 2 derecesinde dolunay meydana geliyor. Yay burcu deneyimlenmiş bilgiyle ilgilidir. Klasik tanımı hac yolculuğudur.

8 Mayıs Boğa Burcunda Yeniay

8 Mayıs 2024’te boğa burcunun 18 derecesinde yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay maddi dünyamızı alt üst eden Jüpiter-Uranüs kavuşumunu tetikliyor.

24 Nisan Akrep Burcunda Dolunay

24 Nisan 2024’te akrep burcunda dolunay gerçekleşiyor. Odak noktasında kova burcundaki Plüto’nun bulunduğu dolunay, özgürlüğümüz için dönüşmek gerektiğine işaret ediyor.

21 Nisan Jüpiter-Uranüs Kavuşumu

Jüpiter ve Uranüs her 14 yılda bir kavuşur. Kavuştukları burcun temalarına göre dünya yeni bir evreye girer.

8 Nisan Koç Burcunda Güneş Tutulması

8 Nisan 2024’te TSİ 21:20’de tam güneş tutulması gerçekleşiyor. Tutulma Amerika, Antarktika, Alaska, Kuzeydoğu Rusya ve batı Avrupa’dan görülecek. Türkiye’den gözlemlenemeyecek.

25 Mart Terazi Burcunda Gölgeli Ay Tutulması

25 Mart 2024’te 5 derece Terazi burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor. Terazi burcu; uyum, denge, barış, diplomasi ile ilgilidir.

20 Mart Astrolojik Yeni Yıl Başlangıcı

Astrolojik yıl Güneş’in koç burcuna girdiği ilkbahar ekinoksunda başlar. Bugün ülkelerin başkentlerine göre çıkarılan haritalar o yılın nasıl geçeceği hakkında bilgi verir.

10 Mart Yeniay Mars-Uranüs Karesi

Türkiye açısından bakarsak; yeniay tepe noktamızla kavuşuyor yani iktidar, yöneticiler, uluslararası saygınlık konularını gündeme getiriyor.

25-26 Şubat Mars-Venüs'ün Jüpiter'e Karesi

Bu yılın en belirleyici gezegen hareketlerinden biri… Krizin büyüdüğü bir sürece işaret ediyor. Yeryüzüyle ilgili yeni bir modele geçilmesinin artık son evrelerine yaklaşıyoruz.

24 Şubat Başak Burcunda Dolunay

24 Şubat 2024’te başak burcunun 5 derecesinde dolunay gerçekleşiyor. Haritanın kuzey yarıküresinde tek başına duran Ay düzeni sağlamak için uğraşıyor.

14 Şubat Mars Plüto Kavuşumu

Plüto Kova'ya girdikten sonra Güneş, dolunay ve Merkür’le tetiklendi. Şimdi sahneyi Mars alıyor ve boğadaki Ay’ın yaptığı kareyle etkisi güçleniyor.

10 Şubat Kova Burcunda Yeniay

10 Şubat 2024’te Kova yeniayı gerçekleşiyor. Alışılmışın dışında, daha önce denenmemiş, görülmemiş şeylerle ilgilidir. Amacı; toplumu daha ileriye götürmektir.

25 Ocak Aslan Burcunda Dolunay

25 Ocak 2024’te odak noktasında Jüpiter’in olduğu bir dolunay gerçekleşiyor. Jüpiter deyince iyicil bir gezegen olduğu için hayatımıza şans getireceğini düşünürüz ama Jüpiter’in es

11 Ocak Oğlak Burcunda Yeniay

11 Ocak’ta oğlak burcunda yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay bizden bir hedef belirleyip, sabır ve azimle hedefimize doğru adım adım ilerlememizi talep ediyor.

2024'te Türkiye İçin Önemli Tarihler

2024'te Türkiye için dönüm noktası olacak önemli tarihler hangileri?

2024 yılında bizleri neler bekliyor?

2024 yılında bizleri neler bekliyor?

29 Aralık Mars Neptün Karesi

29 Aralık 2023’te Mars-Neptün karesi kesinleşiyor, etkisi 26 Aralık-3 Ocak tarihleri arasında görülebilir.

21 Aralık venüs-Uranüs Karşıtlığı

Zararlı durumdaki Venüs zarardaki Uranüs’e karşıt yapıyor ancak birbirlerinin evlerinde olduklarından zarar vermek istemiyorlar.

Sayfa 1 / 28