José Carreras Ülker Sports Arena'da

Yakın tarihin en büyük tenorlarından José Carreras, Final World Tour kapsamındaki jubile konseri 25 Mart 2017’de Ülker Sports Arena’da!

Fahri Öztezcan ile Karışarak 60 m2'de!

"Fahri Öztezcan ile Karışarak" her Perşembe olduğu gibi bu akşam 60m2'de!

Nazım Oratoryosu | Fazıl Say

Fazıl Say'ın Nazım Oratoryosu 25 Aralık'ta Volkswagen Arena'da!

Gripin

Türkiye'nin en sevilen rock gruplarından biri olan Gripin, Kadıköy'de dinleyicisi ile buluşuyor!

Patti Smith

Punk'ın vaftiz annesi, müzisyen, besteci, şair, yazar ve moda dünyasının ilham perisi yaşayan efsane Patti Smith, İstanbul'da!

Pantone

Sahnede enerjisi hiç bitmeyen Pantone, 21 Haziran’da Mask Live Music Club’da!

Şebnem Ferah

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi, Türkiye'nin en önemli kadın vokali, söz yazarı ve bestecilerden Şebnem Ferah'ı ağırlıyor!

Şallıel Bros Band

Şallıel Bros Band, yeni albümleri öncesi progressive jazz/fusion severler için 60 m2'de!

Beethoven Akademi Orkestrası & Herbert Schuch

Beethoven Akademi Orkestrası, Polonyalı besteci Weinberg'in 4. Senfonisi'nin Türkiye prömiyeri için 44. İstanbul Müzik Festivali'nde!

Festival Buluşması

Festival Buluşmaları, ünlü viyolacı Gérard Caussé ile büyük başarılara imza atmış üç müzisyenden oluşan Trio Arte’yi konuk ediyor.

Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası

Amerikalı melek sesli soprano Angel Blue, Borusan Filarmoni Orkestrası ile Aya İrini'nin büyülü atmosferinde buluşuyor..

Alexei Volodin

Ünlü piyanist Alexei Volodin’in müzikal hassasiyeti ve Mert Fırat ile Tilbe Saran’ın güçlü oyunculuğu St. Antuan Kilisesi'nde birleşiyor.

Sigur Rós

Post-rock sahnesinin en önemli gruplarından İzlandalı Sigur Rós, sevenlerine unutulmaz bir deneyim yaşatmak için Türkiye'de!

Mustonen Art Jazz Quartet

Sakıp Sabancı Müzesi “Ramazanda Caz” konserleri kapsamında Estonyalı Mustonen Art Jazz Quartet'i ağırlıyor.

Boğaziçi Caz Korosu

64. Avrupa Genç Müzisyenler Festivali’nden birincilikle dönen Boğaziçi Caz Korosu ve Boğaziçi Gençlik Korosu, sezonun son konseri ile KKM'de

PJ  Harvey

Müzik dünyasının ikonlarından İngiliz şarkıcı, besteci, şair ve yazar PJ Harvey, Zorlu Performans Sanatları Merkezi2nde!

Ceylan Ertem: Sezen Aksu Tribute

Ceylan Ertem, Sezen Aksu'nun hem az bilinen ilk döneminden, hem de popüler şarkılarından oluşan projesi "Sezen Aksu Tribute" ile sahnede!

James Walsh

Dünyaca ünlü “Starsailor” grubunun kurucusu, şarkı yazarı ve solisti James Walsh boğaza nazır akustik konseri ile The Ritz-Carlton'da!

İdil Biret - Bir Virtüözün Piyano Maratonu 1

Çağımızın en büyük piyano virtüözlerinden İdil Biret, 44. İstanbul Müzik Festivali kapsamında Boğaziçi Üniversitesi'nde!

Yaşar

Türkiye'nin 20'yi aşkın senedir en sevilen pop sanatçılarından biri olan Yaşar, Jolly Joker İstanbul sahnesinde!

Tindersticks

Melankoliyi notaya dökmesini en iyi bilen gruplardan biri Tindersticks, yeni albümü The Waiting Room'un turnesi kapsamında, Zorlu PSM'de!

Ceza

garajistanbul sahnesi Türkiye'de rap müziğinin en önemli isimlerinden biri olan Ceza ve arkadaşlarını ağırlıyor.

Mercan Dede Secret Tribe

Mercan Dede, "Secret Tribe" projesiyle Borusan Müzik Evi'nin sezon kapanışını yapıyor!

Metro Şarkıcısı Mert Ulu

Metroda keşfedilen ilginç bir yetenek Mert Ulu,Elvis Presley şarkılarından oluşan repertuarı ile Living Room sahnesinde...

 Gesualdo Consort Amsterdam

"Made in Holland Barok Günleri" kapsamında Gesualdo Consort Amsterdam, 24 Mayıs'ta Deniz Müzesi'nde sevenleriyle buluşuyor.

Kaan Tangöze

Türk rock müziğinin en başarılı temsilcilerinden biri olan Duman'ın vokalisti Kaan Tangöze, solo projesiyle Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde!

Sayfa 1 / 4