63

8-15 Eylül Haftası Burç Yorumları

8-15 Eylül Haftası

10 Eylül’de Venüs’ün akrep burcuna geçişiyle havadaki huzur, uyum, barış rüzgarı tersine dönebilir. Yöneticisi Mars da Venüs’ün sevmediği bir yerleşimde olacak. 15 Eylül’de Mars’ın teraziye geçişiyle birbirlerini ağırlayacaklarından silahlar kınına yerleşebilir. Ancak henüz kesin açı yaptıkları bir gezegen olmadığından genel olarak bu haftaya etkileri olmayacaktır.

14 Eylül’de Güneş-Neptün’e karşıt açı yaptığında gizli işlere ve skandallara açık bir etkiye sebep olabilir. Sular ve denizlerle ilgili hareketlilik söz konusu olacaktır. Genel olarak bilincin bulanması söz konusu olacağından yönetimsel konularda hatalı kararlar alınabilir. Aynı zamanda sosyal karmaşa da gündemde olacaktır.

Bu açıda kişisel olarak gerçekle hayal arasındaki ayrımı bulmak gerekir. Başak burcunun netliği balığın karmaşasını dengeleyebilir. Aldanma veya aldatma durumuna düşmemek için burnumuzun ucuna odaklanmak işimize yarayacaktır.

Türkiye açısından 29 derecedeki başaktaki Mars 29 derece ikizlerdeki Ay’ımıza kare yapacağından toplum sağlığı açısından kritik bir döneme işaret ediyor. Akılcı, mantıklı, sağlık bilinciyle hareket etmekte fayda var.

15 Eylül’de Mars’ın terazi burcuna geçişiyle harekete geçme tarzımız değişecek. Türkiye açısından 2 yıllık Mars döngüsünü de yaşayacağız. Enerjimizi diplomasi ve barış amacıyla kullanmamız hayrımıza olacaktır.

10 Eylül Venüs Akrep burcunda

14 Eylül Güneş-Neptün Karşıtlığı

15 Eylül Mars Terazi Burcunda

Özlem Gider
Astroloji Danışmanı