Özlem Gider

138102 kez izlendi.

Özlem Gider

Astroloji Danışmanı

1970 yılında İstanbul’da doğdum. Uzun yıllar TRT İstanbul Televizyonu’nda yapımcı-yönetmen olarak çalıştım. Astrolojiyle tanışmam eşimden ayrıldığım 1998 senesinde başıma gelenleri anlamlandırmak üzere oldu. O dönemde karşılaştığım bir astrolog 7. evin kalabalık ve Satürn’den etki aldığın için evliliğin sonlanmış olabilir deyince gökyüzünün yaşamımızdaki etkilerini daha derinden öğrenmek istedim. Başıma gelecekleri merak ederken hocam Barış İlhan’la tanışınca hayata ve astrolojiye bakışım değişti. Öğrendim ki başımıza gelenlerden daha önemlisi bizim olayların başına nasıl geldiğimizdi.

Hayatla başa çıkabilmemiz için nelerle donatılmıştık ve potansiyelimizin ne kadarını kullanıyorduk? Kaldırabileceğimizden daha fazlası bize verilmiyorsa neden çuvallıyorduk? Doğum haritamızda bu soruların cevapları vardı ve şifreyi çözebilmek büyülü bir şeydi. Her danışanla yeni bir dünyaya açılırken amacım insanın kendisine dair bakış açısını genişletmesine katkıda bulunabilmek…

www.astrodenge.com

Özlem Gider - Yazıları

23-30 Eylül Haftası | Terazi Burcunda Merkür Gerilemesi

23-30 Eylül Haftası | Terazi Burcunda Merkür Gerilemesi

28 Eylül’de iletişim, haberleşme ve ulaşım konularını yöneten Merkür terazi burcunda geri gidecek.

21 Eylül Balık Dolunayı

21 Eylül Balık Dolunayı

Dolunaylar tamamlanma fazıdır. Her şey apaçık ortadadır. Dolunayın geniş bir orbla Neptün’le kavuşumu aldanma, yanılma ihtimalini güçlendiriyor.

15-22 Eylül Haftası Burç Yorumları

15-22 Eylül Haftası Burç Yorumları

Bu birkaç gün hayatımızda ayıklamamız gereken konulara odaklanabilir, eskimiş, bizim tıkanmamıza ve sıkışmamıza yol açan şeyleri yolumuzdan temizleyebiliriz.

7 Eylül Başak Yeniay'ında Aldatılmalara Dikkat!

7 Eylül Başak Yeniay'ında Aldatılmalara Dikkat!

Yeniay esnasında Mars-Neptün karşıtlığının hala etkin oluşu hedefin şaşabileceğine, aldanmaya ve aldatmaya yönelik bir hareket tarzına işaret ediyor.

8-15 Eylül Haftası Burç Yorumları

8-15 Eylül Haftası Burç Yorumları

10 Eylül’de Venüs’ün akrep burcuna geçişiyle havadaki uyum, barış rüzgarı tersine dönebilir. Yöneticisi Mars da Venüs’ün sevmediği bir yerleşimde olacak.

1-8 Eylül Haftası Burç Yorumları

1-8 Eylül Haftası Burç Yorumları

Eylül ayı Mars-Neptün karşıtlığı dünyasal anlamda sular, denizlerle ilgili kazalara, zehirlenme, boğulma, aldanma, kaos, skandallar, gizli faaliyetlere işaret eder.

Sayfa 1 / 33