796

Farkındalık Geliştirmek İçin Çalışıyoruz

Merhaba arkadaşlar, geçen yazımda Anti-Terör konusuna değinmiştim ve bu konuyu iyice açıklamıştım sizlere.

Türkiye de bir çalışma başlattım geçtiğimiz aylarda malum Anti-Terör seminerleri.

Geçtiğimiz hafta bir karar aldım ve Türkiye başta olmak üzere Türk vatandaşlarının yoğun yaşadığı yurtdışı bölgelerde Anti-Terör seminerleri düzenlemeye devam edilecek ve mümkün mertebe temsilcilik verilerek sürekli eğitim almaları sağlanacak.

İlk temsilcilik Şanlıurfa Ceylanpınar ilçesine Gökhan Akay adında ki eski bir öğrencime verildi. 2. temsilcilik Ankara'da bu hafta verilecek. 3. ise Almanya Stuttgart'ta şehrinde Soner Ödemiş'e verildi.

Hızla ilerliyoruz yakında İstanbul, Antalya, Adana vb şekilde devam edilecek.

Özellikle Şanlıurfa'da 500 m2 büyük bir salon açtık ve antrenör Gökhan Akay başarılı şekilde eğitimlere devam etmekte. Mayıs ayında ben de Şanlıurfa'ya gidip seminer vereceğim.

Yakın zamanda TSK içinde birkaç birimle yine aktif olarak özel çalışmalarımız da sürecek.

Temeldeki amacımız daha fazla insana ulaşarak gerçek ve en etkili yöntemle kendilerini savunmayı öğretebilmek. Kimse çaresiz değildir sadece tecrübesizdir.

25 yıllık uluslararası edindiğim tecrübelerimi sizlere aktarabilmek için daha çok çalışacağım. Tek ihtiyacımız olan şey ise adreslerimizi takip etmeniz.

Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğim, eğer bana ulaşmak soru sormak isterseniz aşağıda aşağıdaki sosyal medya adresinden ulaşabilirsiniz.

Instagram: @sifusuleymankocabiyik

Facebook: Süleyman Kocabıyık

Youtube: izmirwingtsunakademi

Süleyman Kocabıyık
Uluslararası Yakın Koruma & Wing Tsun Uzmanı