2024

Akrep ve yükseleni akrep olanları aralık ayında neler bekliyor?

Sevgili akrepler ve yükselen burcu akrep olanlar,

 Sevgili akrepler, 2016 sizler için önemli bir yıldı Aralık ayında da sanırım bu yılın hasılatını topluyorsunuz diyebiliriz. 29 Kasım'daki yeni ay sizlerin para evinde gerçekleşecek ikinci ev dediğimiz alanda. Yani parasal anlamda yenilikler geliyor. Yeni iş projeleri gibi.

2 Aralık'taki Merkür'ün oğlak burcuna geçişi sizlerin ikinci evinde olacak. Yakın çevre, aile, arkadaşlar gibi konularda ara bulucu olacaksınız ya da bu konularla alakalı zihninizi toparlayıcı konulara yönelebilirsiniz. Yani bir senaryo. bir yazışma veya bir dergi yazısı gibi kendi hayatınıza yazmayla alakalı konsantrasyonu çok yüksek olacak bir dönem. Eğer yazmayı bir yaşam felsefisi olarak değerlendiriyorsanız ve iletişimle alakalı konulardan para kazanıyorsanız 2 Aralık sonrası sizler için şanslı olaylar olacağını söyleyebiliriz. 

13 Aralık'ta gerçekleşecek ikizler dolunayı da sizlerin sekizinci evinde olacak. Yani parasal ve finansal konuların artık daha ortaklığa döküldüğü, yada borçların daha yerlerini bulduğun veya ortaklıklarda daha fazla söz sahibi olabileceğinizi söyleyebiliriz. 19 Aralık Merkür gerilemesi sizleri biraz daha zihinsel konsantrasyonunuzu daha geri plana çekebilir. Yakın çevrenizle olan ilişkinizi daha güzel ve dengeli kurmaya çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Şimdiden güzel ve keyifli bir ay geçirmenizi diliyoruz.

Aygül Aydın
Eğitmen Astrolog