197

Broadway'den İstanbul'a Müzikaller

2006 yılında çok ses getiren olay prodüksiyon “Broadway’den İstanbul’a Müzikaller” güçlü bir kadro ile yeniden Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’da…

2006 yılında Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnelendiğinde o yazın en ilgi gören gösterilerinden olan Broadway’den İstanbul’a Müzikaller 11 yıl aradan sonra yepyeni repertuarı ve güçlü bir kadro ile Harbiye Açıkhava’da yeniden görücüye çıkıyor.

Yönetmen koltuğunda yine tiyatro ve müzikal dünyasinin duayeni Haldun Dormen var…

10 Ekim salı günü tek gece olarak ilan edilen projenin yönetmenliğini yine Türk Tiyatro ve Müzikal dünyasının duayeni Haldun Dormen yapıyor.

Tiyatro dünyasının usta oyuncuları Perran Kutman ve Selçuk Yöntem projede onur konuğu olarak yer alıyorlar. 

Projede müzikal star olarak Ayça Varlıer, Begüm Günceler, Burcu Biricik, Edis, Emre Altuğ, Ethel Mulinas, Gökçe Bahadır, Irmak Ünal, Mert Turak, Onur Turan, Pamela, Sami Levi, Şehnaz Sam ve Yeliz Şar yer alıyorlar. 

Notre Dame de Paris, Chicago, Cabaret, Mama Mia, Dream Girls, Damdaki Kemancı, Hair, Grease gibi unutulmaz müzikal parçaların olduğu ünlü Broadway müzikallerinin yanı sıra Lüküs Hayat, Hisseli Harikalar Kumpanyası gibi Türk müzikallerinden de şarkılar seçilen repertuarda o gece gelen seyircileri hem duygulandıracak hem eğlendirecek birçok süprizler hazırlanıyor.

Müzik Direktörü : Tuluğ Tirpan 

Koreograf: Nur Sonbahar 

Proje: Nurcan Karaca