209

INNA | Yeni Single Ruleta Listelerde

YouTube kanalında 2 milyarı aşan video görüntülenmesiyle yeni bir rekora koşuyor.Toplamda YouTube'da (diğer sosyal medya kanallarla birlikte), YouTube'da neredeyse 3 milyar görüntüleme ile Wisin, Akon, Sean Paul, Madonna, Lana del Rey, Kanye West, Lil Wayne, Justin Timberlake, Mariah Carey gibi sanatçıları geçti.

https://www.youtube.com/user/InnaRomania

INNA, "Müziğinın sevilmesinden, hayranlarımın müziğimi dinlemesinden, videolarımdan izlemesinden mutluluk duyuyorum. Onlara teşekkür ediyorum ve yeni şarkılar üretmeye devam edeceğim."dedi.

INNA'nın YouTube kanalında, konserlerinden, klip videolarına, gittiği her ülkede katıldığı tv programları, halk ile yaptığı söyleşileri yeralmakta.

Facebook'ta INNA, Twitter'da 1.3 milyondan fazla takipçi, Instagram'da 1.7 milyon takipçisi olmak üzere 11 milyondan fazla hayran kitlesiyle sahip, INNA, son single'ı "Ruleta" ile 2 aylık bir süre içinde neredeyse 80 milyon izleyiciye ulaştı.

Aylarca listelerde yeralan “GİMME GİMME” şarkısının ardınan çıkardığı, İspanyolca söylediği “RULETA” şarkısı Avrupa listelerinden sonra, Türkiye’de de en çok dinlenen, indirilen ve izlenen video oldu. Radyo ve TV  müzik listelerinde INNA ‘nın yeni şarkısı “RULETA” listenin üst sırasına hızla yükseliyor.